Čištění sportovních podlah a tatami

Čištění sportovních podlah, čištění tatami, čištění sportovního tatami, čištění sportovních povrchů, čištění sportovní podlahy, impregnace sportovní podlahy, impregnace sportovních podlah, protiskluzová impregnace sportovní podlahy, leštění sportovních podlah, odstranění černých šmouh ze sportovních podlah, odstranění fleků metodou Twister ™ a metodou dlouhodobé impregnace . Renovaci, čištění a údržbu všech typů sportovních podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy.  Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

ISIS System™ je posláním naší firmy, které má  přispět a pomoci dosáhnout  spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace. Tato interní technologická  norma naší firmy   přináší maximální spokojenost  Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích čistících standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

AHCP certifikace™ (association health cleaning professional) zavazuje naši firmu k ekologické šetrnosti z hlediska údržby – čištění – mytí venkovních a vnitřních povrchů a objektů. Cílem certifikace je zachováním etických a jakostních prováděcích údržbových standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

Floor Special Services® je odborně způsobilou a renomovanou prováděcí firmou s kvalitním zázemím zakládajícím se na odborném vzdělání, teoretických vědomostech a bohaté a dlouholeté praxi prováděných služeb a realizací a spoluprací s významnými institucemi  v rámci ČR, Německu a Rakousku. Hlavním zdrojem odborných znalostí vedoucích pracovníků firmy je studium středoškolských řemeslných oborů a dlouholeté studium materiálů a zbožíznalství v oboru a průmyslu.

Čištění sportovních podlah a technické info

Řešíte právě problém s renovací a čištěním sportovní podlahy, odstraněním fleků a hlubokých nečistot či Vaše podlaha vykazuje známky vyšisování a potřebuje již  voskování či impregnaci? Ušetříme Vám nejen práci, ale čas i peníze. S našimi spolehlivými úklidovými pomocníky – speciálními bruskami, vysavači, mycími stroji a leštícími stroji máte záruku precizně vykonané práce a viditelného výsledku renovace – čištění – údržby sportovní podlahy.

Renovaci a čištění sportovních povrchů a podlah včetně zaleštění povrchu s nano impregnaci sportovních podlah a doporučení vhodné údržby sportovních podlah včetně voskování a impregnace prostřednictvím důkladného ručního či strojního čištění metodu Twister ™ jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky dle Vašich potřeb a přání.

Čištění a renovace sportovních podlah s následnou údržbou sportovních podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system)  nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. Metoda Twister™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Šetrné čištění sportovní podlahy metodou  Twister™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu. Tato metoda je ekologicky šetrná a není zapotřebí jakýchkoliv chemikálií pro sportovní elastický povrchu nevhodné.

Čištění sportovních podlah metodou Twister™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček d iamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister™ používáme na většinu běžných sportovních podlahových materiálů. Kotouče Twister™  promění matný a opotřebený povrch na čistou a vyleštěnou podlahu.

Kotouče Twister přinášejí efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým částicím, které reagují na povrchu okamžitě.    Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění sportovních podlah metodou Twister™ našim klientů zajišťuje výjimečnou kvalitu. Kotouče Twister™  nechají vyniknout krásu a užitné vlastnosti podlahy. Výsledky jsou neuvěřitelné! Metoda Twister™  je jedinečná tím, že odpadá pravidelná údržba podlahy a použití vosků a leštidel! Tajemství těchto mimořádných výsledků spočívá v použití mecha-nického čištění s miliardami mikroskopických částeček diamantu. Je tedy dosaženo vysokého lesku a extrémní čistoty povrchu s následnou snadnou údržbou.

Čištění sportovních podlah metodou Twister™ DCS (Diamantový čistící systém) je především finančně efektivní, rychlejší, snadnější Metodu čištění Twister™   lze použít na všechny typy podlah, aniž by bylo třeba měnit metodu čištění nebo čistící zařízení. Twister™   je cenově výhodná metoda také díky tomu, že ve srovnání s tradičními chemickými metodami nevyžaduje použití chemikálií. Pro dokonalé povrchové dlouhodobé ošetření jedoporučeno povrch hydrofóbně ošetřit a vyleštit kotouči Twister™  .

Čištění sportovních podlah mokrou cestou vyžaduje kombinaci hloubkového čištění a okamžitého odsávání roztoku, aby do podlahy neproniklo velké množství vody, je nezbytně nutné při čištění okamžitě odsávat většinu znečištěného roztoku. K čištění podlahy použijeme jednokotoučový mycí stroj nebo speciální ruční mop. V případě silnějšího znečistění je k diamantovému čištění použit supersilný odstraňovač dle typu úpravy podlahy.

Čištění sportovních tatami a technické info

Čištění tatami, čištění sportovního tatami, anktibakteriální čištění tatami, strojové mytí tatami, odstranění černých šmouh ze sportovních podlah, odstranění fleků metodou Twister Professional ™, Rotovac Professional a metodou dlouhodobé impregnace. Renovaci, čištění a údržbu všech typů sportovních podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy. Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii či videogalerii a prohlédnout si ukázky našich realizací či přímo sekci ceník, kde naleznete přehled našich úkonů a jejich cenových hladin.

 

Těšíme se na spolupráci.

Floor Special Services®

Úvod » Údržba sportovních podlah