Čištění tatami

Čištění tatami, čištění sportovního tatami, čištění sportovních podlah, čištění sportovních povrchů, čištění sportovní podlahy, desinfekce tatami, dezodorace tatami, odstranění černých šmouh, odstranění fleků, ochrana tatami, impregnace sportovních podlah, protiskluzová impregnace sportovních podlah je naše firma Podlahový Servis® připravena zajistit v rámci České republiky.

ISIS System™ je posláním naší firmy, které má  přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace. Tato interní technologická  norma naší firmy přináší maximální spokojenost Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích čistících standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

AHCP certifikace™ (association health cleaning professional) zavazuje naši firmu k ekologické šetrnosti z hlediska údržby – čištění – mytí venkovních a vnitřních povrchů a objektů. Cílem certifikace je zachováním etických a jakostních prováděcích údržbových standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

Podlahový Servis® je odborně způsobilou a renomovanou prováděcí firmou s kvalitním zázemím zakládajícím se na odborném vzdělání, teoretických vědomostech a bohaté a dlouholeté praxi prováděných služeb a realizací a spoluprací s významnými institucemi  v rámci ČR, Německu a Rakousku. Hlavním zdrojem odborných znalostí vedoucích pracovníků firmy je studium středoškolských řemeslných oborů a dlouholeté studium materiálů a zbožíznalství v oboru a průmyslu.

Tatami a vstupní informace

Tatami je původně podložka na podlahu obytných místností používaná v Japonsku. Bývá vyrobena z rákosu, někdy je naplněna rýžovou slámou a zpravidla bývá olemována textilní páskou. Tradiční velikost této podložky je 91 x 182cm. Tatami používané dnes pro výuku bojových sportů, bojového umění a pohybového cvičení jsou většinou tvořeny  z pevné pěny (směs textilu, gumy, vlny) a na vrchu a bocích z těžké bavlněné tkaniny. Na tatami je přísně zakázáno vstupovat v obuvi. Více informací o jednotlivých druzích tatami naleznete zde.

Řešíte právě problém s čištěním a údržbou sportovní podlahy tatami, odstraněním fleků a pohledových nečistot či Vaše podlaha vykazuje známky nečistitelných map, skvrn a fleků? Ušetříme Vám nejen práci, ale čas i peníze. S naší firmou máte záruku precizně vykonané práce a viditelného výsledku revitalizace – čištění – údržby sportovního tatami a mobilních podlah

Čištění tatami a sportovních podlah kombinovanou patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) & teplovodním extrakčním systémem STEAM PRO PROCHEM   nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a údržby podlah či tatami. Metoda Twister™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu mechanicky čistí v kombinaci užití šetrných čistících a antibakteriálních přípravků německé firmy Dr. Schutz® / Kwon® a čisté vody a to velmi šetrně bez povrchového porušení sportovních podlah a tatami.

Šetrné čištění sportovní podlahy metodou  Twister™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu. Tato metoda je ekologicky šetrná a není zapotřebí jakýchkoliv agresivních chemikálií, jenž jsou pro povrch nevhodné.

Čištění sportovních podlah mokrou cestou vyžaduje kombinaci hloubkového čištění a okamžitého odsávání roztoku, aby do podlahy neproniklo velké množství vody, je nezbytně nutné při čištění okamžitě odsávat většinu znečištěného roztoku. K čištění podlahy použijeme jednokotoučový čistící stroj,  šetrné čistící pady HTC Twister (DCS), horkovodní extrakční mycí stroj a vhodně zvolenou koncentraci čistícího roztoku, která je aplikována jemné nástřikem na povrchu a následně ihned strojově zapracována do povrchu.

Tatami a pravidelná údržba

Tatami a sportovní povrchy jenž byly hloubkově vyčištěny a desinfikovány je doporučeno pravidelně udržovat kvalitním a ekonomicky přijatelným úklidovým přípravkem české firmy GUAa® | DEZISAN PROFI®, který dlouhodobě udržuje antibakteriální kondici tatami a nikterak chemicky nenarušuje povrchovou úpravu sportovního tatami. Firma GUAa  je česká firma vyrábějící vysoce účinné širokospektrální dezinfekční a úklidové prostředky. Jedná se o vodou ředitelné polymery, které eliminují bakterie, viry a plísně. Tyto námi doporučované úklidové přípravky z řady DEZISAN®, nejsou toxické k žádné formě života, včetně lidí, rostlin a zvířat. Nepoškozují zdraví ani životní prostředí.

DEZISAN® PROFI / FITNESS  jsou vodou ředitelné roztoky na bázi polymeru PHMG bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů a mýdlových složek. Jejich aplikaci tedy neprovází nepříjemný pach agresivních chemikálií. Nepoškozují žádné ošetřované materiály (dřevo, plast, textilie, atd.), jsou nehořlavé. Pravidelným ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento povrch ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace.

Systém DEZISAN® eliminuje široké spektrum mikroorganismů – bakterie, viry, plísně, houby (včetně TBC, BVDV virus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus).

Vlastnosti:

 • vysoká absorpce mastnot a nečistot
 • transparentní optika, transparentní, bezbarvý́
 • neobsahuje mýdlo – tím snadné čištění bez tvorby šmouh a nebezpečí uklouznutí
 • neobsahuje alkohol / vysoká dezinfekční síla
 • biologicky odbouratelný́ – šetrný vůči životnímu prostředí
 • ředitelný pro silné čištění až 1:40, pro strojové čištění až 1:100
 • ruční vytírání povrchu: jedno víčko = cca 30 ml dát do 3-5ti litrů vody
 • teplota vody: max. 40 stupňů / povrch vytírat velmi navlhko
 • ošetřování a udržování všech naimpregnovaných povrchů
 • vhodný pro běžné čištění všech materiálů, čištění spár, plísní, gumových šmouh, malých (čerstvých) skvrn
 • neutrální pH (jako voda),  PH hodnota: 7 / nenarušuje impregnace povrchu

Kontaktní e-shop:  http://www.guaa.cz/cs/guaa-profi

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii či videogalerii a prohlédnout si ukázky našich realizací či přímo sekci ceník, kde naleznete přehled našich úkonů a jejich cenových hladin.

 

Těšíme se na spolupráci.

Podlahový Servis®