NWFA certifikace a interní kodex firmy

Renovace podlah, čištění podlah, podlahářské práce, renovace dřevěných podlah, broušení podlah, broušení dřevěných podlah, renovace parket, broušení parket, renovace sportovních podlah, renovace schodů, broušení dřevěných schodů, renovace teras, impregnace podlah, olejování podlah, lakování podlah, restaurátorské práce, ochrana památek a konzervace povrchů včetně inspekce a posudků dřevěných povrchů krátkodobě i dlouhodobě je připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb naše odborně prováděcí firma Podlahový Servis® , držitel odborné licence a certifikace asociace NWFA, norem IICRC™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System™.

NWFA je značka profesně způsobilé a odborně prováděcí certifikace a odborné profesně školící asociace fungující jako nezisková organizace pro kontrolu, renovaci, repase, čištění a obnovu přírodních dřevěných povrchů  jejím cílem je celosvětově poskytovat školení odborně prováděcích firem v oboru čištění – renovace – revitalizace a ochrany dřevěných povrchů z hlediska přírodních dřevěných povrchů, laminátových dřevěných povrchů a podlah.

ISIS System™ je patentní odborně prováděcí systém a norma pro inspekci, znalectví, zpracování, renovaci, ochranu dřevěných povrchů. ISIS System je ochrannou obchodní a řemeslnou patentní prováděcí technologií naší firmy a slovo ISIS je složeninou anglického významu několika počátečních slov – Inteligent – Surface – Inovative  – System (Inteligentní povrchový inovativní systém). ISIS System je posláním naší firmy, které má  přispět a pomoci dosáhnout  spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace.

Tato interní technologická  norma naší firmy  přináší maximální spokojenost Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích kamenických standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany dřevěných a přírodních povrchů a podlah a svěřeného majetku.

NWFA spolupracuje s dalšími organizacemi s cílem zvýšit povědomí o certifikovaných školících produktech a odborně způsobilých prováděcích normách. Kromě toho, NWFA také spolupracuje s americkou a britskou aliancí a asociací  AHFA v rámci komplexního Facility Managementu, který je prováděn dle certifikovaných norem IICRC.

Posláním asociace NWFA je stanovit souhrn celosvětově uznávaných standardů a certifikací pro kontrolu, čištění, renovace a revitalizace přírodních dřevěných povrchů včetně ochrany přírodních dřevěných povrchů a průmyslového dřeva a průmyslových dřevěných podlah / dřeva.

Asociace NWFA slouží jako nezávislý certifikačním a školící orgán, který vytváří, stanovuje a podporuje vysoké standardy a etiku obchodní a odborně způsobilé komunikace, technické znalosti v rámci inspekce povrchů v oblasti čištění a revitalizace průmyslových a bytových povrchů. NWFA a její certifikace také zajišťuje, že pokud spotřebitelé si objednají certifikovanou a odborně způsobilou a proškolenou firmu v rámci systému NWFA, tak si mohou počítat s experty, kteří budou poskytovat přiměřenou jistotu, že práce budou dokončeny v souladu s nevyšší kvalitou poskytovaných služeb a možného požadovaného výsledku.

NWFA nabízí celou řadu programů a příležitostí a pomáhá členům v rámci jejich růstu a růstu jejich podniků a vytváří podporu a výhody z členství NWFA rostoucího počtu průmyslových partnerství. NWFA dřevěné podlahy Expo je největší veletrh zaměřený na dřevěné podlahy. Přibližně 3000m2 dřevěných podlah, kde se profesionálové mohou zúčastnit této jedinečné akce, kde mohou vidět nejnovější produkty a mnohému novému se nově přiučit a zvýšit tak svou ziskovost a profesionální kredibilitu.

Členové NWFA využívají širokou škálu podnikatelských služeb, jejichž cílem je zvýšit efektivitu a ušetřit peníze, včetně přepravních služeb a možností pojištění.

Vylepšete svou prodejnost. Členové asociace mohou posílit jejich důvěryhodnost umístěním NWFA loga na své marketingové materiály, webové stránky a komunikační materiály, jako profesionální důkaz a profesní specializaci na toto odvětví renovace podlah a dřevěných povrchů včetně dosažení kvalitativních norem.

NWFA certifikace naši firmu a předmět našeho podnikání zavazuje a posouvá k prestižní formě poskytovaných služeb naší firmy prostřednictvím odborně způsobilých prováděcích osob a techniků, kteří jsou plně proškoleny v rámci interního kodexu naší firmy Diamond Professional™, norem IICRC™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System™.

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii či videogalerii a prohlédnout si ukázky našich realizací či přímo sekci ceník, kde naleznete přehled našich úkonů a jejich cenových hladin.

 

Těšíme se na spolupráci.

Podlahový Servis®